Fabryka drzwi i okien Optimus dostarcza produkty o najwyższej jakości


System wydajnych i nowoczesnych okien i drzwi


Jesteśmy największą na pomorzu firmą specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu okien i drzwi. Posiadamy szereg lat doświadczenia oraz fachowy zespół, który dba o to by podnosić jakość proponowanych okien i drzwi. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że korzystając z naszych usług klienci będą w 100% usatysfakcjonowani. Oferujemy wytrzymałe i odporne na zmienne warunki okna i drzwi zewnętrzne Trójmiasto. Sprowadzamy jedynie przetestowane materiały i stosujemy innowacyjne techniki wytwórcze. Na stałe współpracujemy z takimi producentami jak Aluplast, Aluprof, Roto czy Gealan. Spełniamy życzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi zewnętrzne Trójmiasto – klasa sama w sobie

——

Prezentujemy Państwu aluminiowe drzwi zewnętrzne, o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, funkcjonale i trwałe. Powstały w oparciu o system unikalnych kształtowników, do produkcji których wykorzystano specjalny typ aluminium MB- 86. Dzięki zaawansowanej technologii oraz możliwości ukrycia zawiasów drzwi zewnętrzne Trójmiasto zrysują gustowny wygląd. Najważniejsze jednak jest to, że są wyjątkowo odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Za tą cechę odpowiada specyficzny system umocnień oraz podwójnie lakierowana powierzchnia. Dla wymagających klientów możemy zaoferować malowanie ze pomocą farb teflonowych, które wyróżnia odporność na wszelkie otarcia i inne uszkodzenia. Nasze drzwi bez wątpienia przedstawiają wysoką jakość wykonania a ich solidna budowa tworzy zeń zabezpieczenie do każdego domu i mieszania.  

——

Nasi klienci, którzy planują przeszklenie wejść na balkon czy taras zwykle zwracają się do nas z prośbą o to by zaproponować im praktyczne i gustowne rozwiązanie. W naszym asortymencie znajdują się wygodne w użyciu i jednocześnie wspaniale się prezentujące drzwi aluminiowe służące do oddzielania poszczególnych pomieszczeń oraz jako drzwi prowadzące na taras czy do ogrodu. Najlepiej sprawdzają się do tego celu drzwi podnoszono przesuwne, które zajmują niewiele miejsca, są natomiast bardzo funkcjonalne. Skrzydła drzwi mogą mieć większe rozmiary bowiem konstrukcja profili jest bardzo odporna, służy to stworzeniu wrażenia bezpośredniego kontaktu z środowiskiem zewnętrznym. Do wypełnienia profili wykorzystywane jest szkło jedno- lub dwukomorowe a dodatkowo w zależności od potrzeb naszych klientów stosujemy listwy okienne prostokątne, zaokrąglone bądź kształtowe

Drzwi wewnętrzne Trójmiasto oraz okna i drzwi tarasowe

Drzwi zewnętrzne Trójmiasto

Okna Gdańsk – wygodne i trwałe okna PCV

Naszą domeną są okna PCV Trójmiasto, najpopularniejszy tym okien w mieszkaniach oraz domach. Odkąd zostały wprowadzone na rynek wiele lat temu, udoskonalono technologię produkcji ram okiennych. Możemy Państwu zaproponować dwa typy okuć, które stosuje się przy stolarce PCV. Okucia rozwierno-uchylne (Roto Designo), czyli standardowe okucia do drzwi i okien balkonowych oraz przesuwne (Roto Patio), wykorzystywane jako wyjście na taras, patio czy do ogrodu zimowego. Dodatkowo w ramach współpracy z Aluplast dostarczamy okna Gdynia w dwóch systemach: IDEAL 7000 przeznaczony głównie do budownictwa energooszczędnego oraz IDEAL 4000. Ten pierwszy system cechuje konstrukcja sześciokomorowa i głębokość zabudowy sięgająca 85 mm. Natomiast nieco chłodniejszy profil, IDEAL 4000, dostarcza więcej możliwości konstrukcyjnych.​

Optimus System realizuje zamówienia w krótkim czasie. Zanim wybierzecie Państwo określony produkt zachęcamy do wizyty w naszym oddziale, który mieści się w Gdyni-Orłowie. Wspólnie uzgodnimy szczegóły oferty i terminy dostawy okien lub drzwi.